Clasica_familiar, barcelona-piano, default - Juliol de 2019

Juliol de 2019

Clasica_familiar, barcelona-piano, default Calendari
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
1
19:00 Strauss: “Visions sobre Arabella, Der Rosenkavalier”
Club Wagner
20:00 Lucas & Arthur Jussen
Palau de la Música
2
20:00 BACHCELONA 2020
Auditori
3
4
20:30 BFOS Mar de Cançons
Palau de la Música Catalana
5
20:30 BFOS Dream Song
Biblioteca de Catalunya
6
19:30 BFOS, Souvenirs de mon pays
Residencia Investigadors
7
20:00 Dido & Aeneas amb el Cor Jove de l’Orfeó Català
Petit Palau
8
20:00 Dido & Aeneas amb el Cor Jove de l’Orfeó Català
Petit Palau
9
19:30 BFOS,Luar do meu bem
Residencia Investigadors
10
19:00 Fòrum Barcelona Clàssica: Música i bellesa
Club Wagner
19:30 BFOS, Pavanas, boleros, comparses i més...
Residencia Investigadors
11
19:30 BFOS, Lo nuevo
Biblioteca de Catalunya
12
20:30 BFOS, Cançons ibèriques i llatinoamericanes
Biblioteca de Catalunya
13
BACH UNDERGROUND
Estació de metro de la Diagonal
20:30 BFOS, Concert de cloenda
Reial cercle artístic
14
BACH UNDERGROUND
Estació de metro de la Diagonal
17:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
15
BACH UNDERGROUND
Estació de metro de la Diagonal
19:00 “Europa 1900: El trencadís”, diàleg entre el mestre Josep Pons i Aina Vega
Club Wagner
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
16
20:00 BACH INAUGURAL
Palau de la Música
17
17:00 FLASH BACH (I)
Filmoteca de Catalunya
19:00 BACH DE CAMBRA (I)
Recinte Modernista Sant Pau
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
20:00 CAROLINA ALABAU & MARC MARTIN
Caixaforum Barcelona
21:00 SWING BACH!
Recinte Modernista Sant Pau
18
17:00 BREAKING BACH
Esmuc
19:00 ACCORDING TO BACH
Palau de la Música Catalana
20:00 Sónar 2019: Concert Inaugural
Sala 2 Oriol Martorell
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
20:30 GAUDINT BACH (I)
La Pedrera
19
17:00 FLASH BACH (II)
Filmoteca de Catalunya
18:30 BACH DOMÈSTIC
Mercat de Santa Caterina
20:30 GAUDINT BACH (II)
Palau Güell
20
18:00 BACH DE CAMBRA (II)
Recinte Modernista Sant Pau
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
20:00 REEDITANT BACH
Recinte Modernista Sant Pau
22:00 BACH NOCTÀMBUL
Recinte Modernista Sant Pau
21
12:00 EN NOM DEL PARE
Museu de la Música
16:30 FLASH BACH (III)
Filmoteca de Catalunya
18:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
20:00 SAMBACH
Luz de Gas
22
23
19:00 El millor Tannhäusser.
Club Wagner
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
24
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
25
20:00 L'anell sense paraules
Gran Teatre del Liceu
26
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
27
20:00 Luisa Miller
Gran Teatre del Liceu
28
29
30
31
20:00 Zaguán y Alento
Gran Teatre del Liceu
1
20:00 Zaguán y Alento
Gran Teatre del Liceu
2
20:00 Zaguán y Alento
Gran Teatre del Liceu
3
20:00 Zaguán y Alento
Gran Teatre del Liceu
4

LMXJVSD
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Anar a






Buscar:

Pick multiple:

Dij, 18 de Jul
Legend:
Clàssica per a nens
Barcelona Piano
default
Format d'impressió
LMXJVSD
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1


Gràcies a PHP iCalendar