Clasica_familiar, barcelona-piano, default - Octubre de 2019

Octubre de 2019

Clasica_familiar, barcelona-piano, default Calendari
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
30
1
20:00 Programa per determinar
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
2
3
20:00 Ono: El Mandarí meravellós
Sala 1 Pau Casals
4
20:00 Ono: El Mandarí meravellós
Sala 1 Pau Casals
5
19:00 Ono: El Mandarí meravellós
Sala 1 Pau Casals
20:00 Turandot #LICEUUNDER35
Gran Teatre del Liceu
6
21:30 Òpera i Flamenc
Palau de la Música
7
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
8
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20:00 Recital de piano
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
9
10
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20:00 Beethoven: simfonies 3 i 5
Sala 1 Pau Casals
11
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20:00 Simon Trpceski: Rakhmàninov 2
Sala 1 Pau Casals
12
19:00 Simon Trpceski: Rakhmàninov 2
Sala 1 Pau Casals
13
11:00 Simon Trpceski: Rakhmàninov 2
Sala 1 Pau Casals
17:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
14
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
15
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20:00 Conert en trio
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
21:00 Francesco Tristano
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
16
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20:00 Solistes de l'orquestra del festival de Lucerna
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
17
18
19:30 DELIS DUO
Jardí dels tarongers
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
19
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
19:00 Markus Stenz i la Setena de Mahler
Sala 1 Pau Casals
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20
10:30 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
11:00 Markus Stenz i la Setena de Mahler
Sala 1 Pau Casals
11:45 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
16:00 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
17:15 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
18:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
18:00 Pacho Flores, el trompeta del moment
Sala 1 Pau Casals
21
22
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20:00 Shuberttiada
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
23
24
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
25
20:00 Turandot
Gran Teatre del Liceu
20:00 Stabat Mater de Rossini
Sala 1 Pau Casals
21:00 Chicuelo- Marco Mezquida
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
26
12:30 Banda ampla
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
19:00 Stabat Mater de Rossini
Sala 1 Pau Casals
27
11:00 Stabat Mater de Rossini
Sala 1 Pau Casals
19:30 Royal Film Concert Orchestra
Sala 1 Pau Casals
28
29
20:00 Documental "4"
Sala 3 Tete Montoliu
20:00 Danses del Mon
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
30
31
1
2
3
21:30 Òpera i Flamenc
Palau de la Música

LMXJVSD
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Anar a






Buscar:

Pick multiple:

Dima, 1 de Oct
Legend:
Clàssica per a nens
Barcelona Piano
default
Format d'impressió
LMXJVSD
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1


Gràcies a PHP iCalendar