Clasica_familiar, barcelona-piano, default, forumBCNClassica - Març de 2020

Març de 2020

Clasica_familiar, barcelona-piano, default, forumBCNClassica Calendari
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
24
20:00 Carmina Burana
Sala 1 Pau Casals
20:00 Jörg Widmann, Tabea Zimmermann & Dénes Várjon
Sala de Concerts
25
20:00 La clemenza di Tito
Gran Teatre del Liceu
21:00 Tindersticks
Sala de Concerts
26
27
19:00 Trobada #1. Temps Moderns
Barcelona - Institut Français
20:00 La clemenza di Tito
Gran Teatre del Liceu
20:00 Schubert Lied III: Natalia Labourdette & Anastasia Timofeeva
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
28
20:00 Concert per a violí de Mendelssohn
Sala 1 Pau Casals
21:30 Wynton Marsalis & The Jazz at Lincoln Center Orchestra
Sala de Concerts
29
18:30 La Traviata de Verdi
Sala de Concerts
19:00 Concert per a violí de Mendelssohn
Sala 1 Pau Casals
1
11:00 Concert per a violí de Mendelssohn
Sala 1 Pau Casals
17:00 "Resurrecció" Mahler, simfonia núm. 2
Gran Teatre del Liceu
2
19:00 Conferència “Tot el que vibra és música?”
Petit Palau
3
20:00 Lassus Quartett
Petit Palau
4
20:00 Alexander Melnikov, piano
Sala de Concerts
20:30 Simfonia Tità
Sala 1 Pau Casals
5
20:00 Simone Young dirigeix Perianes
Sala 1 Pau Casals
6
20:00 Off Liceu
Gran Teatre del Liceu
20:00 Simone Young dirigeix Perianes
Sala 1 Pau Casals
7
12:30 Out of the (cage)
Sala 3 Tete Montoliu
17:30 Out of the (cage)
Sala 3 Tete Montoliu
19:00 Simone Young dirigeix Perianes
Sala 1 Pau Casals
8
11:30 Catalanesques
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
12:00 Misses de Haydn
Sala de Concerts
17:00 Xarxa Coral
Sala de Concerts
19:00 Jove Capella Reial de Catalunya
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
9
20:00 Yuja Wang, piano
Sala de Concerts
10
19:00 Carles Marigó i Cantoría
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
20:00 Arts Quartet
Petit Palau
11
19:00 Noa Wildschut/ Simon Höfele/ João Barradas
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
12
19:00 Aris Quartett / Dudok Quartet / Esmé Quartet
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
19:00 Trobada #3. Orígens Clàssics
El Mirador del Palau
13
19:00 Cor Jove Nacional de Catalunya
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
20:00 JONC presenta Evgeny Konnov i Carles Chordà
Sala 1 Pau Casals
14
18:30 Il duello amoroso de Händel
Sala de Concerts
19:00 El doble de Brahms al Festival Emergents Barcelona
Sala 1 Pau Casals
15
10:30 Visitem i experimentem el Palau
Sala de Concerts i Petit Palau
11:00 El doble de Brahms al Festival Emergents Barcelona
Sala 1 Pau Casals
12:00 Meravellós Mahler!
Sala de Concerts
18:00 Residències Musicals La Pedrera, Miquel Ramos, clarinetista (obra Raquel García-Tomás)
La Pedrera
18:00 Festival Emergents Barcelona. Debuts amb la Banda: Selina Ott i Conrado Moya
Sala 1 Pau Casals
16
19:00 Salvador Brotons & Cobla Mediterrània
Sala de Concerts
17
20:00 Alexandra Dovgan
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
20:00 Academy of St Martin in the Fields
Sala de Concerts
20:00 Goldmund Quartett
Petit Palau
18
19:00 Conferència #5 “Fidelio” amb Luis Gago
Petit Palau
19
19:00 Lohengrin
Gran Teatre del Liceu
20:00 Philippe Herreweghe
Sala de Concerts
20
19:00 Trobada #2 - El malaguanyat de Thomas Bernhard
Barcelona - Biblioteca Pública Arús
20:00 Off Liceu
Gran Teatre del Liceu
20:00 Foster: la polonesa de Txaikovski
Sala 1 Pau Casals
21
19:00 Foster: la polonesa de Txaikovski
Sala 1 Pau Casals
20:00 Lang Lang, piano
Sala de Concerts
22
11:00 Foster: la polonesa de Txaikovski
Sala 1 Pau Casals
17:00 Lohengrin
Gran Teatre del Liceu
17:30 Gran Missa en Do menor de Mozart
Sala de Concerts
19:00 Concerts "per vari instrumenti"
Església Sant Felip Neri
23
24
17:30 El monstre al laberint
Gran Teatre del Liceu
25
19:00 Lohengrin
Gran Teatre del Liceu
20:00 Humet: Llum
Sala 1 Pau Casals
26
27
19:00 Trobada entre Blanca Llum Vidal i Joan Fontcuberta
El Mirador del Palau
19:30 El monstre al laberint
Gran Teatre del Liceu
28
10:30 Pica-so
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
12:00 Pica-so
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
17:00 Pica-so
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
18:30 Mozart a Praga
Sala de Concerts
19:00 Lohengrin
Gran Teatre del Liceu
19:00 Guérguiev: L'Alpina
Sala 1 Pau Casals
29
10:30 Pica-so
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
11:00 Gérgiev: L'Alpina
Sala 1 Pau Casals
12:00 Pica-so
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
12:00 El capità Noè i el seu zoo flotant
Sala de Concerts
18:00 La volta al món amb la Banda
Sala 1 Pau Casals
19:00 Trio Benedetti Elschenbroich Grynyuk
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
30
20:00 Philippe Herreweghe
Sala de Concerts
20:30 Rèquiem de Verdi
Sala 1 Pau Casals
31
19:00 Lohengrin
Gran Teatre del Liceu
20:00 Sonya Yoncheva, soprano
Sala de Concerts
1
19:30 El monstre al laberint
Gran Teatre del Liceu
20:00 Carrascosa Llopis: White
Sala 4 Alicia de Larrocha
2
17:00 El monstre al laberint
Gran Teatre del Liceu
19:00 Parlem de... 'Les estacions de Haydn'
Petit Palau
20:00 Schubert Lied IV: Sheva Tehoval & Daniel Heide
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
20:00 Paul McCreesh & Gabrieli Consort & Players
Sala de Concerts
3
19:00 Lohengrin
Gran Teatre del Liceu
20:00 Cecilia Bartoli, mezzosoprano
Sala de Concerts
4
10:30 Visitem i experimentem el Palau
Sala de Concerts i Petit Palau
12:00 Les músiques del món
Sala de Concerts
18:30 María Bayo & Vespres d’Arnadí
Petit Palau
5
17:00 Lohengrin
Gran Teatre del Liceu

LMXJVSD
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Anar a






Buscar:

Pick multiple:

Dium, 1 de Mar
Legend:
Clàssica per a nens
Barcelona Piano
default
Fòrum Barcelona Clàssica
Format d'impressió
LMXJVSD
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3


Gràcies a PHP iCalendar