Clasica_familiar, barcelona-piano, default - Juny de 2019

Juny de 2019

Clasica_familiar, barcelona-piano, default Calendari
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
27
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
19:00 Parlem de música amb Carlos Calderón
Sala d'Assaig de l'Orfeó Català
19:00 Mustel i l’orgue expressiu
Ateneu Barcelonès
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Suzanne Vega & Collegium Vocale Gent
Palau de la Música
20:00 Cello & batec
La casa Erizalde
28
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Quartet Gerhard
Petit Palau
29
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 BCN216 & Francesc Prat
Palau de la Música
20:30 Fumiaki Miura & Varvara
Palau de la Música
21:30 Carles Cases & Robert Armengol
nota 77
30
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
19:00 TETRABRASS BCN ENSEMBLE
CC Navas
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Benjamin Alard
Petit Palau
20:00 Trio Arriaga
Sala 2 Oriol Martorell
20:00 Concert: 10 anys d’Òpera entre bambolines
Casa Orlandai
20:00 JORDI CODINA
Centre Cívic Urgell
21:30 Carles Cases & Robert Armengol
nota 77
31
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 EL MÓN D'AHIR: LA CULMINACIÓ D'EUROPA
Foyer
1
17:00 El Requiem de Verdi & Rundfunkchor Berlin
Palau de la Música
2
10:15 Concert per a nadons
Sala 3 Tete Montoliu
11:30 Concert per a nadons
Sala 3 Tete Montoliu
16:00 Requiem de Verdi participatiu
Palau de la Música
17:00 L'OBC al Palau de la Música
Palau de la Música
18:00 Camerata Internacional de Barcelona
Jardí del Clot de'n Salvi
19:30 Concerts per piano i orquestra a dos pianos. Ferran Cullell i Santiago Blanco
nota 77
3
19:00 “La novel•la artúrica”, amb Aina Vega
Club Wagner
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 L’ÒPERA ENTRE BAMBOLINES. Tosca
Casa Orlandai
20:00 Contrastos musicals
La casa Erizalde
4
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
20:00 Nelson Goerner
Palau de la Música
5
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
19:00 La Banda al Palau de la Música
Palau de la Música
19:00 Mar Vilaseca & Friends
espai jorqueras
20:00 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
6
11:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
16:30 Cantània: A de Brossa
Sala 1 Pau Casals
18:30 Interpretacions musicals de CHALKBOARD de Christian Marclay
Macba
20:00 Joaquín Achúcarro
Palau de la Música
20:00 Thomas Dunford
Petit Palau
20:00 Música per a la integració
Sagrada Família // Catedral de Barcelona
20:00 ARA VA DE BACH
CCCB
21:30 Fills del Sr president (blues-rock)
nota 77
7
18:00 Abans de néixer al Palau
Petit Palau
19:30 La pianista Imma Trepat al Jardí dels Tarongers
Jardí dels Tarongers
20:00 Les simfonies de Beethoven segons Savall
Sala 1 Pau Casals
20:30 Primavera Jazz al Goethe Institut
Goethe Institut
8
20:30 Primavera Jazz al Goethe Institut
Goethe Institut
11:00 Bim, bom, nadons al Palau
Petit Palau
12:30 Bim, bom, nadons al Palau
Petit Palau
17:00 Bim, bom, nadons al Palau
Petit Palau
18:00 L'ESMUC amb el Festival Simfònic
Monestir de Pedralbes
18:30 Beethoven segons l'OSV
Palau de la Música
9
11:00 Zig Zag, passets al Palau
Petit Palau
12:30 Zig Zag, passets al Palau
Petit Palau
17:00 Zig Zag, passets al Palau
Petit Palau
17:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
17:30 Seong-Jin Cho & Orquestra Simfònica OCM
Palau de la Música
19:00 Becquerianas
Ateneu Barcelonès
19:30 El Javi & Jordi Marín (rock flamenco)
nota 77
10
11
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
12
20:00 Collegium Vocale Gent & Philippe Herreweghe
Palau de la Música
13
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:00 VI concert benèfic: Dòna vida al final de la vida
Saló d'actes del Col·legi Oficial de Metges de Barcelona
14
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:30 Primavera Jazz al Goethe Institut
Goethe Institut
15
20:30 Primavera Jazz al Goethe Institut
Goethe Institut
10:00 Marató 4: Das Rheingold, lectura dramatitzada
Club Wagner
19:00 Cor de Cambra del Palau & La Caravaggia
Palau de la Música
16
12:00 Musicant el Museu Frederic Marès
Museu Frederic Marès
18:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
18:00 Montse Pujol i Paula Noguera
CC Josep M. Trias i Peitx
17
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:00 Anaïs Gaudemard
Petit Palau
20:00 Under construction
La casa Erizalde
18
19:00 Homentatge a Joan Guinjoan
Sala Mompou, SGAE
19
19:00 Fòrum Barcelona Clàssica: Reptes de la interpretació lírica actual
Club Wagner
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:00 Quartet Casals & Alban Gerhahrdt
Palau de la Música
20:30 La Simfònica de Viena i Leonidas Kavakos
Sala 1 Pau Casals
20
11:30 Concert Liceu XXI
Conservatori del Liceu
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:00 Varèse, Boulez i Saariaho
Sala 1 Pau Casals
20:00 Ramos, Bardolet, Codina & Marigó
Petit Palau
20:00 Cor masculí de Barcelona
Jardí del Clot de'n Salvi
20:00 Cloenda dels Grans Conjunts de l'ESMUC amb el concert de l'Orquestra Simfònica
Auditori de Barcelona
21
20:00 Cloenda dels Grans Conjunts de l'ESMUC amb el concert de l'Orquestra Simfònica
Auditori de Barcelona
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
22
18:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
23
19:30 Gran Gala Lírica
nota 77
24
10:00 El Kronos Quartet a l'ESMUC
Esmuc
25
10:00 El Kronos Quartet a l'ESMUC
Esmuc
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
26
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:00 PIANO A 4 MANS
El forn de les arts-Privé
27
19:00 Parlem de música amb Carlos Calderón
Petit Palau
19:00 Mark Prihodko & Anna Keiserman
Ateneu Barcelonès
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:00 Gustavo Dudamel, Münchner Philharmoniker & Orfeó Català/Cor de Cambra
Palau de la Música
28
19:00 El Punt Cec
Esmuc
20:00 Tosca
Gran Teatre del Liceu
20:00 Inspirats per la Natura
El forn de les arts-Privé
22:00 Liceu a la Fresca 2019: Tosca
Gran Teatre del Liceu
29
19:00 El Punt Cec
Esmuc
18:30 Interpretacions musicals de CHALKBOARD de Christian Marclay
Macba
30

LMXJVSD
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Anar a






Buscar:

Pick multiple:

Dium, 16 de Jun
Legend:
Clàssica per a nens
Barcelona Piano
default
Format d'impressió
LMXJVSD
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


Gràcies a PHP iCalendar