Clasica_familiar, barcelona-piano, default, forumBCNClassica - Gener de 2020

Gener de 2020

Clasica_familiar, barcelona-piano, default, forumBCNClassica Calendari
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
30
31
12:00 Johann Strauss. Gran Concert de Cap d'Any
Sala de Concerts
18:00 Johann Strauss. Gran Concert de Cap d'Any
Sala de Concerts
1
21:00 Johann Strauss. Gran Concert de Cap d'Any
Sala de Concerts
2
22:00 Alabama Gospel Choir
Sala de Concerts
3
10:30 Visitem i experimentem el Palau
Sala de Concerts i Petit Palau
22:00 The amazing world of Ennio Morricone
Sala de Concerts
4
10:30 Visitem i experimentem el Palau
Sala de Concerts i Petit Palau
5
6
19:00 Concert de Reis
Sala de Concerts
7
8
19:00 Conferència #1 “Transformats per Beethoven”
Petit Palau
20:30 The Music of Ludovico Einaudi
Sala de Concerts
9
20:00 BCN216 & Ernest Martínez-Izquierdo
Petit Palau
10
17:00 Les quatre estacions de Vivaldi
Sala de Concerts
20:00 2001: una odissea a l'espai
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
11
LEIF INGE: 9 Beet Stretch
Sala 3 Tete Montoliu
10:00 Marató Beethoven: integral de cambra
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
17:00 Parlem de... 'Christian Gerhaher'
Petit Palau
18:00 Christian Gerhaher & Gerold Huber
Sala de Concerts
19:00 2001: una odissea a l'espai
Sala 1 Pau Casals
12
11:00 2001: una odissea a l'espai
Sala 1 Pau Casals
11:30 Grans compositors del Romanticisme
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
12:00 Cors Petits, Mitjans & Infantil de l’Orfeó Català
Petit Palau
18:00 Residències Musicals La Pedrera. Víctor Jiménez, contratenor (obra Raquel García-Tomás)
La Pedrera
13
19:00 Conferència #2 “Transformats per Beethoven"
Petit Palau
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
14
19:00 Parlem de... 'Philippe Jaroussky'
Petit Palau
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
20:00 “Integral de les obres per a violoncel i piano de Beethoven (1a part)”
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
20:00 Philippe Jaroussky, contratenor
Sala de Concerts
15
18:30 Conferència “Primer fou la paraula”
Petit Palau
20:00 Calidore String Quartet & Cristina Gómez Godoy
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
20:00 Quartet Gerhard
Petit Palau
16
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
20:00 Magnus Holmander, clarinet
Petit Palau
17
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
18
12:30 Zoom
Sala 1 Pau Casals
18:30 Els 7 pecats capitals
Sala de Concerts
20:00 Javier Camarena
Gran Teatre del Liceu
19
10:30 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
11:00 Els músics de Bremen
Gran Teatre del Liceu
11:45 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
16:00 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
17:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
17:15 Taller per a nadons
Sala 4 Alicia de Larrocha
20:00 Bayerischer Rundfunk i Mariss Jansons
Sala 1 Pau Casals
20
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
20:00 Thomas Dunford, llaüt
Petit Palau
21
19:00 Parlem de... 'Rattle-Beethoven'
Petit Palau
20:00 “Integral de les obres per a violoncel i piano de Beethoven ” (2a part)”
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
20:00 Sir Simon Rattle & London Symphony Orchestra
Sala de Concerts
22
CONTRECHAMPS + CHRISTINE SUN KIM
Sala 4 Alicia de Larrocha
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
23
19:00 Trobada #1. Orígens Clàssics
Barcelona- Audenis
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
20:00 La vall de Sorteny
Petit Palau
24
15:00 Concurs tenor Viñas: prova final
Gran Teatre del Liceu
17:00 Concierto de Aranjuez de Rodrigo
Sala de Concerts
20:00 Festival Beethoven250 I
Sala 1 Pau Casals
25
17:00 Handel & friends
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
19:00 Festival Beethoven250 I
Sala 1
26
11:00 Els músics de Bremen
Gran Teatre del Liceu
11:00 Festival Beethoven250 I
Sala 1 Pau Casals
12:00 Cobla 2.0
Sala de Concerts
12:30 Handel & friends
Sala 2 Oriol Martorell de l'Auditori
17:30 La Pastoral de Beethoven
Sala de Concerts
18:00 Concurs tenor Viñas: concert final
Gran Teatre del Liceu
18:00 Bilbao i Barcelona: unides per la música
Sala 1 Pau Casals
27
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
28
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
20:00 “Recital de música hispànica”
Real Academia Catalana de Belles Arts de Sant Jordi
20:00 Elisabeth Leonskaja, piano
Sala de Concerts
29
20:00 Benjamin Alard, clavecí
Petit Palau
20:30 El cavaller de la rosa
Sala 1 Pau Casals
30
19:00 Conferència #3 “Transformats per Beethoven”
Petit Palau
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
20:00 Alexandre Tharaud, piano
Sala de Concerts
31
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
20:00 Festival Beethoven 250 II
Sala 1 Pau Casals
1
12:00 Els músics de Bremen
Gran Teatre del Liceu
18:30 El Pi4no de Beethoven
Sala de Concerts
19:00 Festival Beethoven 250 II
Sala 1 Pau Casals
20:00 Aida
Gran Teatre del Liceu
2
11:00 Els músics de Bremen
Gran Teatre del Liceu
11:00 Festival Beethoven 250 II
Sala 1 Pau Casals
17:00 Aida
Gran Teatre del Liceu

LMXJVSD
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Anar a






Buscar:

Pick multiple:

Dima, 28 de Gen
Legend:
Clàssica per a nens
Barcelona Piano
default
Fòrum Barcelona Clàssica
Format d'impressió
LMXJVSD
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1


Gràcies a PHP iCalendar